Z okazji Dnia Matki został zorganizowany Międzyinternacki Turniej Tenisa Stołowego pt.,,Gramy dla Mamy”. Wzięli w nim udział wychowankowie z internatów ZS nr 3 i ZS nr 2. Celem wydarzenia była integracja młodzieży, promowanie aktywnego stylu życia oraz rozwijanie sportowej rywalizacji w duchu fair play. Zawodnicy rozegrali wiele emocjonujących pojedynków, wykazując się dużymi umiejętnościami, refleksem i zaangażowaniem. Turniej przebiegł w przyjaznej atmosferze, a najlepsi uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami.