Kolejny sukces naszej wychowanki Wiktorii, która także w tym roku była bezkonkurencyjna i zajęła I miejsce w drugiej edycji Międzyinternackiego Turnieju Szachowego w IV LO w Rzeszowie. Wiktorii i wszystkim uczestnikom gratulujemy wysokiego poziomu, umiejętności, logicznego myślenia oraz życzymy wielu sukcesów!